Series
Ratings
60
Killing EveRated ★ 4.0
High Potential Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Apple Cider VinegarRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.0
YouRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Queer EyeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.5
The OARated ★ 4.5