Series
Ratings
17- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.0
MazinkaiserRated ★ 3.0
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 3.0
The New Prince of Tennis OVARated ★ 3.0
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
TakenRated ★ 2.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0