Titles you rated
PassengersRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 0.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0