Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 4.5
HereticRated ★ 3.0
ArgylleRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 2.5
Night in ParadiseRated ★ 2.5
The White TigerRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.5