Movies
Ratings
196
Wicker ParkRated ★ 4.5
Patema InvertedRated ★ 3.5
Turn Me On, Dammit!Rated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.5