Titles you rated
Riding a Wave with YouRated ★ 3.0
Atashin'chi the MovieRated ★ 4.5
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.5
Piranha 3DDRated ★ 3.5
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
ScreamRated ★ 3.5
TremorsRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 2.0