Movies
Ratings
107
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 1.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
Too Beautiful to LieRated ★ 1.5
MulanRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0