Titles you rated
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5