Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
My Secret RomanceRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 3.5
Man to ManRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
WhisperRated ★ 4.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 4.0
Queen of MysteryRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0