Movies
Ratings
832- Coming of AgeRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 2.5
The House of UsRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
GiaRated ★ 3.5
I Love You, ManRated ★ 4.0
Playing by HeartRated ★ 3.0
BlackbirdRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Antwone FisherRated ★ 3.0
When a Man Loves a WomanRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0