Titles you rated
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Green LanternRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 4.0
A Barefoot DreamRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 4.5
For the EmperorRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0