Series
Ratings
34
ExtracurricularRated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5