Titles you rated
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Fortune SalonRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 1.0
JokerRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0