Movies
Ratings
104
Music and LyricsRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0