Movies
Ratings
20
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 1.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 1.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Over the TopRated ★ 1.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
The CollectorRated ★ 1.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 2.0- The ScamRated ★ 1.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
ByzantiumRated ★ 1.0
ErasedRated ★ 1.0
Le Grand ChefRated ★ 1.0
All for LoveRated ★ 2.0
GhostRated ★ 4.0