Titles you rated
Mr. NobodyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5- TrapRated ★ 2.5