Movies
Ratings
137
The Lion KingRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0