Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Assassin's CreedRated ★ 2.5
Their BreathRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 1.5
LightyearRated ★ 3.5