Titles you rated
HauntersRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.5
CubeRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5