Series
Ratings
74
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 1.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.5