Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
Lady and the TrampRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 1.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Chicken RunRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0