Titles you rated
- The Haunted House ProjectRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
DinosaurRated ★ 2.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
EpicRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 2.0