Series
Ratings
14
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Steal HeartRated ★ 4.5
I am...Rated ★ 2.5
LastRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5