Movies
Ratings
506
ShameRated ★ 2.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Long ShotRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 0.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0