Movies
Ratings
207
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.0
BladeRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Our School E.TRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0