Movies
Ratings
333
The Garden of WordsRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0