Series
Ratings
125
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0