Titles you rated
 Good NewsRated ★ 3.5 Good NewsRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 1.5
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 The Ugly StepsisterRated ★ 3.0 The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
 BreathlessRated ★ 3.5 BreathlessRated ★ 3.5
 Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5 Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
 Dark NunsRated ★ 3.0 Dark NunsRated ★ 3.0
 Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0 Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
 The Spy Gone NorthRated ★ 4.0 The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
 Jurassic World RebirthRated ★ 2.0 Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
 How to Train Your DragonRated ★ 3.5 How to Train Your DragonRated ★ 3.5
 Singin' in the RainRated ★ 3.5 Singin' in the RainRated ★ 3.5
 My Dear EnemyRated ★ 2.5 My Dear EnemyRated ★ 2.5
 Phantom ThreadRated ★ 3.0 Phantom ThreadRated ★ 3.0
 Thunderbolts*Rated ★ 3.5 Thunderbolts*Rated ★ 3.5
 The Zone of InterestRated ★ 5.0 The Zone of InterestRated ★ 5.0
 AnoraRated ★ 3.5 AnoraRated ★ 3.5
 E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0 E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
 I, The ExecutionerRated ★ 3.0 I, The ExecutionerRated ★ 3.0