Titles you rated
MasterRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5- BlackRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.5