Titles you rated
ThorRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5