Titles you rated
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 4.5- Shugo Chara! Pucchipuchi!Rated ★ 1.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 0.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0- Shugo Chara! Party!Rated ★ 1.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 1.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 0.5
QueenmakerRated ★ 3.5