Titles you rated
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The Hangover Part IIIRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 1.5
My SpyRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 1.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 2.0