Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
King KongRated ★ 2.5
The InternRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0