Titles you rated
The LegendRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0