Series
Ratings
14
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0