Series
Ratings
92
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
대학전쟁Rated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0