Series
Ratings
45
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 3.0
Cobra Kai Season 4Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Cobra KaiRated ★ 3.5
HildaRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 2.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5