Titles you rated
 Squid Game Season 2Rated ★ 1.5 Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
 Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5 Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
 Attack on TitanRated ★ 4.5 Attack on TitanRated ★ 4.5
 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
 Attack on TitanRated ★ 4.5 Attack on TitanRated ★ 4.5
 The BrainiacsRated ★ 0.5 The BrainiacsRated ★ 0.5
 GoblinRated ★ 1.5 GoblinRated ★ 1.5
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 1.5
 What If...? Season 1Rated ★ 3.0 What If...? Season 1Rated ★ 3.0
- The Lost RoomRated ★ 2.5