Movies
Ratings
280
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.5