Series
Ratings
30
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0