Movies
Ratings
64
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 1.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 1.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0