Titles you rated
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
RRRRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0