Series
Ratings
15
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5- M&MRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Planet EarthRated ★ 5.0- GunbusterRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0