Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
LazarusRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 5Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 4Rated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0