Titles you rated
- The UglyRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0