Series
Ratings
270- Unknown SeoulRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 4.5
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
Green Mothers ClubRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0