Titles you rated
Princess HoursRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0- 나루토 2기Rated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
Queen of the RingRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Shaun the SheepRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Oh! My EmperorRated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 3.5