Titles you rated
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Noragami AragotoRated ★ 2.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 2.5- K-ON!!Rated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 2.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5