Titles you rated
LeonRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.5
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 3.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.0
The Beatles: Eight Days a Week - The Touring YearsRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0