Series
Ratings
136
Hakata Tonkotsu RamensRated ★ 2.5
Inspiring GenerationRated ★ 3.0
The Morose Mononokean IIRated ★ 3.5
Eromanga SenseiRated ★ 2.5
Kids on the SlopeRated ★ 4.5
ChihayafuruRated ★ 3.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
Girls und PanzerRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 3.0
The Morose MononokeanRated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
ClannadRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0